Hostel Prague Ubytovani v Praze Unterkunft in Prag Logement a Prague Domy Turystyczne w Pradze Hostales en Praga Ostelli a Praga Prague Korea Hostely v Prahe Herberg Praag Vandrarhem Prag Vandrehjem Prag
Proč rezervovat u nás - Sídlíme v Praze.
- Vedeme Hostely Welcome od roku 1990, takže máme dlouholeté zkušenosti s ubytovávaní v hostelech.
- Všetky uvedené hostely sme si ověřili.
- Pokud máte jakékoliv problémy v hostelu, který jste si přes nás rezervovali, zastavte se v naší kanceláři a my Vám POMŮŽEME problém vyřešit.
- Kontaktujte nás: telefonicky: +420 224320202 - Emailem: welcome@bed.cz - Skype: Bed.cz

Best of Prague
HostelPrague.cz - Jsme malá česká agentura zabývající se rezervací hostelů a hotelů v Praze. Hlavní výhodou rezervace přes nás je, že sídlíme v Praze, takže jsme v denním kontaktu s vedením hostelu a hosty.!
Backpackers Prague - Czech!

Welcome Hostel Praguecenter - Žitná 17, Praha 1. Welcome Hostel Praguecenter - Žitná 17, Praha 1. Tento pěkný malý hostel je jedním z Welcome Hostelů v Praze. Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, až čtyřlůžkové pokoje. Cena je od 10 EUR za osobu a noc. Nachází se v centru města.
Hostel Little Town Hostel Little Town - Praha 1. Tento vysoce hodnocený a renovovaný hostel se nachází na Malé straně. Cena je od 17 EUR za osobu a noc. Nachází se v centru města.
Euro Gusethouse in Prague Euro Guest House - Praha 1, Jednolůžkové až osmilůžkové apartmány. Když chcete bydlet opravdu v centru, tak už nemusíte dál hledat. Apartmány za hostelovou cenu. Ceny od 12 EUR za osobu na den. Nachází se v centru města.
Dorm hostel in Prague Hostel U Bubenicku - Praha 1. Tento malý hostel nabízí levné ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích s možností samostatného stravování s kuchyní, sprcha, WC a TV. Cena je od 9 EUR za osobu a noc.Nachází se v centru města.
Hostel Chili - Praha 1. Příjemné ubytování v Praze, vzdálené jen několik minut od historických památek. Aby váš pobyt byl co nejpříjemnější, nabízíme Vám ubytování hotelové kvality za hostelové ceny. Nachází se v centru města.
Hostel Prague Miss Sophies - Praha 1. Ubytování v dvou-, čtyř-, šesti-až osmilůžkových pokojích. Koupelny a plně vybavená kuchyňka jsou společné. Internet zdarma.Nachází se v centru města.
Hostel Beta Hostel Pension Beta - Praha 4. Tento nově zrekonstruovaný penzion (hostel) v Beta je vzdálený od centra města tramvají asi 8 minut. Cena je od 13 EUR za osobu a noc.Nachází se v blízkosti centra města.
Hotel Masarykova Kolej Hotel (Hostel) Masarykova - Praha 6. Tento pěkný nově zrekonstruovaný hotel (hostel) se nachází v rezidenční čtvrti Prahy. Každý pokoj má vlastní WC a sprchový kút.Cena je od 15 EUR za osobu a noc se snídaní a poplatky. Nachází se v blízkosti centra Prahy.
Hostel Le Papillon Hostel Le Papillon - Praha 1. Tento hostel se nachází v centru Prahy. Nabízí dvou-, třílůžkové pokoje i vícelůžkové společné pokoje, WC a sprchy jsou společné na patře. Cena je od 15 EUR za osobu a noc. Nachází se v centru města.
Hostel ACE Prague Hostel ACE - Praha 1. Tento hostel se nachází v centru města. 60 m od Náměstí Republiky (Náměstí Republiky - stanice metra B). Mabízí dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. WC a sprchy na poschodí. Cena je od 20 EUR za osobu a noc. Nachází se v centru města.
Možná jste již slyšeli o našich pražských hostelech: (Welcome Hostel Praguecenter, Welcome hostel Dejvice, Welcome hostel Orlík, Welcome hostel Hlávkova, Welcome Hostel Strahov) Některé patří k největším hostelům v Praze a jejich plná kapacita dosahuje v letních měsících až 1000 lůžek. Ve většině našich ubytoven jsou přes rok ubytováni studenti, takže během semestru máme k dispozici jen kolem 100 lůžek ale během Vánoc a Nového Roku nám přibude dalších 100 lůžek. Rádi Vás ve Praze v tomto krásném ročním období přivítáme .....
Dnešní nabídka
Ubytovani v Praze - hostelprague.cz - Žitná 17 - Praha 1, telefon: +420 224320202