Hostel Prague Ubytovani v Praze Unterkunft in Prag Logement a Prague Domy Turystyczne w Pradze Hostales en Praga Ostelli a Praga Prague Korea Hostely v Prahe


Welcome Hostel Praha. Welcome Hostel Praha. Nachází se v Praze 6, nedaleko stanice metra Dejvická. 6 minut metrem do centra Prahy.

Ubytování:
V průběhu školního roku jsou to studentské koleje. Pro turisty jsou otevřeny pouze v letním období. K dispozici jsou 3 budovy:
1- Sinkule: Tato budova má trojlůžkové, dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje, WC a sprchy jsou na každém patře. Cena je od 9 eur za osobu a od 13 eur v jednolůžkovém pokoji. Všechny ceny jsou uvedeny bez snídaně.
2- Dejvice: Tato budova má buňkový systém 2 +2 +2 nebo 2 +2, znamená to, že vždy 2 nebo 3 pokoje mají společnou sprchu a WC. Cena je od13 eur za osobu a nocve dvoulůžkovém pokoji a od 20 eur v jednolůžkovém pokoji. Všechny ceny jsou uvedeny bez snídaně.
3- Orlik: Tato budova má dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje, každý pokoj má vlastní WC, sprchu a lednicí. Cena je od13 Euros per person per night13 eur za osobu a noc ve dvoulůžkovém pokoji a od 20 eur v jednolůžkovém pokoji. Všechny ceny jsou uvedeny bez snídaně.

Zvláštní poznámky:
- Rezervace předem je nutná!!!!.

- Platby prostřednictvím platební karty v den vášho příjezdu!!!!
Nabízíme také
  • Ložní prádlo - zdarma
  • Úschovna zavazadel - zdarma
  • 24 hodin teplá sprcha
  • 24 hodinová recepce
Jak rezervovat hostel
Welcome Hostel Dejvice - Praha - Telefon: 224320202